Konzultace

Konzultace je kratší formát individuální spolupráce, kdy se časová dotace pohybuje v rozmezí 60-90 minut. V mojí praxi jde o konzultace týkající se práce se stresem metodou EmotionAid, ošetření terapeutickou metodou Somatic Experiencing - práce s traumatem (jsem v druhém ročníku tříletého studia Somatic Experiencing) a dále nabízím možnosti spolupráce formou dlouhodobého spirituálního koučinku v programu RE-START.

Vybrat si tedy můžete z následujícího:

  • EmotionAid konzultace - 60 min - práce se stresem, emoční první pomoc
  • Somatic Experiencing sezení - 60 min - přestože jde o terapeutickou práci s traumatem, nabízím jej zde z důvodu krátké časové dotace, v současnosti jsem pokročilým studentem metody Somatic Experiencing a v rámci studia nabízím zvýhodněnou cenu sezení
  • spirituální koučink v rámci programu RE-START - 90 min - jedná se o celý program 10 setkání, kde s použitím koučinkových přístupů hledáme klientovy odpovědi na životní oblasti, ve kterých touží klient po pozitivní změně.

Co nabízím

Program Vnitřní restart je unikátní metoda osobního rozvoje, která velmi efektivně mění podvědomá nastavení, která brání plnému prožívání a žití plného potenciálu. Pomáhá na cestě k vědomějšímu prožívání našeho života ve všech jeho souvislostech.

EmotionAid je metoda emoční první pomoci pro práci se stresem. Je to účinný nástroj jak v krátkém čase efektivně snížit vysokou hladinu vnímaného stresu na běžnou úroveň.

Pomocí práce s nervovou soustavou hledáme příčiny napětí a aktivace a pomáháme tělu se tohoto napětí zbavit a v mysli ukotvit nový vjem uvolnění a svobody.