Trauma Uzdravování

  KEYA - předurčena uzdravit své ženství

Co je projekt KEYA.CZ?

Keya je cesta k znovuzrození ženy, Keya je klíč k tomu být ženou s radostí a naplno si to užívat. Keya je projekt, který je průvodcem ženám, jež se staly obětí sexuálního nebo jiné formy zneužití.


Cílem je těmto ženám pomocí práce s tělem a myslí, svépomocí, ukázat cestu k uvolnění jejich traumatu a znovuobjevení nadšení být ženou.


Keya je svobodnou volbou žen, které se nechtějí smířit se zdevastovanou intimitou a sebehodnotou, vinou, studem, hněvem, negativním vnímáním svého ženství... chtějí si život užít v plnosti, ne ho protrpět.


Keya je klíčem k bráně posttraumatického růstu... tedy díky prožitému a zpracovanému být silnější, moudřejší a krásnější bytostí.


Pokud je tohle i Tvůj příběh a máš odvahu změnit to, co Ti nevyhovuje, jsi rozhodnutá žít svůj život navzdory dřívějším událostem naplno a cítit se jako žena znovuzrozená, přijmi pozvání, přidej se k nám...


a staň se tvůrkyní svého naplněného života..❤Pro všechny ženy, které chtějí být součástí krásného hnutí podporujícího navzdory bolavým zážitkům a zkušenostem, bude již brzy k dispozici pravidelná svépomocná skupina. Přidej se k nám, jsi srdečně zvána. Sleduj FB stránku Keya - klíč k uzdravenému ženství, kde budou aktuální informace.


Tvá


Co není KEYA?

  • Keya není zaměřením psychoterapií, nenahrazuje péči studovaného psychologa, psychiatra nebo psychoterapeuta.
  • Keya není instantní prostředek pro zbavení se následků prožitého traumatu zneužívání.
  • Keya neumí následky prožitého traumatu zrušit, jen ukazuje možnosti, jak ho uvolnit a sebe osvobodit. 
  • Keya není službou, která je pasivně přijmuta, nýbrž cestou k vlastní síle.


Bolest z nás nemůže být odňata, ale může být použita jako energie podporující náš vlastní rozkvět a znovuzrození. ❤Jako žena se stejným příběhem mohu poskytnout jiné ženě na cestě uzdravování ženství porozumění, podporu a naslouchání, které jsou v procesu hojení tolik potřebné. A tato konzultace je první příležitostí se spolu setkat a poznat se blíž.

Společná cesta, kde Tě provázím, ženo odvážná, k znovunalezení pevné půdy pod nohama. Znovu společně budeme objevovat svět, kde jsi ženou ráda, kde můžeš žít život v radosti, plnosti a být tvůrkyní svého naplněného života.

Ženám nabízím v tomto dárkovém poukazu možnost nahlédnout na jejich ženská přání, touhy, smutky, radosti i intimitu v bezpečném prostředí a s vědomím, že v důvěrném poli můžeme společně posílit vnitřní sílu a světlo a dovolit zářit sobě i kolem sebe radostněji a s láskou. <3