Semináře a kurzy

V rámci svých služeb pořádáme ve Studiu semináře a kurzy pro ženy, muže i smíšené skupiny, vedeme společně či jednotlivě rozvojové semináře na témata partnerství, hojnosti, kreativity a nalezení vlastní cesty a meditační skupiny. Pořádáme také semináře s pohybovou a taneční tématikou.

V seminářích pracujeme s klienty prostřednictvím krátkých cvičení, vizualizací a meditací, práce s tělem a konstelačními prvky. Aktuálně vypsané kurzy a semináře budou vždy v předstihu umístěny na našich stránkách a na FB.

Poznejte svůj vnitřní vesmír - vlastní tělo a seznamte se s jedinečným přístupem v práci s tělem pro sebe a třeba i vaše budoucí klienty  Kdy? - 27. - 29. 5. 2022 Kde? - SELF Studio, Karlovo náměstí 28 (6. patro), Praha 2 - Nové Město

Srdce má svou specifickou roli v rámci celého organizmu - je nejen důležitým tělesným orgánem, má svou veledůležitou roli i v rovině duševní, vztahové, spirituální. Přijďte se na něj naladit a dozvědět se cenné informace o vás samých i o tom, jak se právě teď vašemu srdci daří.