V krajině srdce - večerní seminář 8. 6. 2022

Srdce má svou specifickou roli v rámci celého organizmu - je nejen důležitým tělesným orgánem, má svou veledůležitou roli i v rovině duševní, vztahové, spirituální. Přijďte se na něj naladit a dozvědět se cenné informace o vás samých i o tom, jak se právě teď vašemu srdci daří. 

Cena
500 Kč
Dostupnost:
Volno
ks

Vyléčit svoje vlastní srdce je ta úplně nejmocnější věc, kterou můžeš udělat, abys změnil svět.                              Deepak Chopra

Ve tomto večerním semináři budeme na srdce nahlížet v rovině anatomické a fyziologické a zároveň vše budeme propojovat s rovinami dalšími - tedy i z pohledu duševního, vztahového a spirituálního. 

Ochutnáte práci metodou Selfbalaning - metodu, kterou vyučuji v rámci ročního výcviku bodyterapie, stejně tak se na semináři potkáte s prvky konstelační práce, dotkneme se práce s myslí jako je meditace či vizualizace a pracovat budeme i s pohybem. 


Vždyť srdce je orgán, který pracuje neustále, bez přestávky a stále nás udržuje při životě. Bez jakýchkoliv nároků, bez toho, aniž bychom ho pobízeli a i bez toho, že bychom ho jakkoliv sledovali.

V rámci ročního výcviku metody Selfbalancing je jeden celý modul věnovaný srdci a tento modul bývá jeden z nejsilnějších. Jak na AHA momenty, tak na prožitky. Je krásné se spojit se svým srdcem, naladit se na něj a skrz toto spojení získat nový úhel pohledu na to, jak naše tělo funguje a jak my fungujeme v rámci našeho těla.

Tato zkušenost nám dává mnoho cenných informací ze "srdeční oblasti" - tedy jak to bylo, jak to je a jak to může být, když ve spojení se svým srdcem zůstaneme. Dovolím si říct, že je to život měnící zkušenost. 

Z modulu týkajícího se srdce mí studenti odcházeli dojatí, překvapení, mnohem víc ve spojení sami se sebou, někdy i hluboce zasaženi... Když se dotýkáte srdce, dotýkáte se i všech zkušeností, radostných i těch méně milých, a vše se může začít proměňovat díky pozornosti ke všemu, co vyvstává. Na vše se díváme z pozice svědka, zkušenosti, které mohou vyvstat jen zaznamenáváme a integrujeme. Nenoříme se do traumat, ani do náročných životních situací, jen dáváme prostor srdci, aby vyjádřilo, co právě teď potřebuje dát najevo. V jemnosti a křehkosti, jak si plně zasloužíme. Díváme se optikou Lásky.

Jelikož je seminář koncipován jako sebezkušenostní krátká ochutnávka, víc totiž ve 3,5 hodinách trvání ani nezvládneme, budeme se soustředit na to, abyste si z tématu odnesli esenci práce, kterou dál můžete rozvíjet doma nebo se zúčastnit celodenního semináře, kde se půjde už do větší hloubky, budeme mít víc času. 

Zažívat během semináře budeme i prostřednictvím pohybu, je tedy potřeba vzít si s sebou pohodlné oblečení, které nebude bránit volnému pohybu, nebojte se ale, že půjde o nějaký fitness zážitek, pohyb bude jemný a plynulý.

Těším se na naši společnou průzkumnou cestu do krajin srdce, do krajin protkaných životem samým.

Součástí semináře je i bonus v podobě vedené meditace a vizualizace, kterou si budete moct kdykoliv v budoucnu zopakovat a připomenout si tak a znovupropojit se se zážitkem ze semináře. Meditaci a vizualizaci dostanete po skončení semináře do svých emailových schránek.

Kdy: 8. 6. 2022, 18h - 21.30h

Kde: SELF Studio, Karlovo náměstí 28 (6. patro), Praha 2

S sebou: pohodlné oblečení, které nebude bránit volnému pohybu, budeme pracovat i s pohybem

Na místě bude připraveno drobné občerstvení, také káva, čaj, voda. Možnost se převléknout.