Konzultace Uzdravené ženství - Osobní ženské setkání

Jako žena se stejným příběhem mohu poskytnout jiné ženě na cestě uzdravování ženství porozumění, podporu a naslouchání, které jsou v procesu hojení tolik potřebné. A tato konzultace je první příležitostí se spolu setkat a poznat se blíž.

Cena
1 500 Kč
Dostupnost:
Skladem
ks

Konzultace Uzdravené ženství je prvním setkáním, úvodní konzultací ještě před započetím samotné terapie. Můžeme se setkat osobně i online, abychom se poznaly, řekly si možnosti a měly možnost nacítit si jedna druhou. 

V práci s traumatickou zkušeností narušení intimních hranic je potřeba velké opatrnosti, staráme se o zážitek, který obsahuje hodně bolesti, žena s touto zkušeností je křehká, citlivá, má nabouranou důvěru, sebelásku, hodnotu.

Na této úvodní konzultaci proto v klidu probereme, co všechno nás během terapie může čekat, jakým způsobem pracuji a co žena, která si konzultaci objednala, vlastně očekává, s jakým příběhem přichází. Pracovat můžeme, i když přímé vzpomínky na toto trauma chybí, není nutné ani žádoucí se ale rozpomínat nebo nutit do nepříjemných vzpomínek.

Konzultace trvá 60 minut a můžeme ji absolvovat osobně nebo online. Během konzultace se budu ptát, ale nenutím do odpovědi, pokud se v tom žena necítí dobře. Tenhle čas je o objevování jedna druhé, slaďování se pro budoucí spolupráci, pokud se tak rozhodneme, vše se děje v energii svobodné vůle a vytváření bezpečného prostoru.

Po konzultaci si obvykle dáváme čas a prostor na rozmyšlenou a poté se spojíme a domluvíme se na další spolupráci nebo se rozloučíme. Je v pořádku, když se žena rozhodne nepokračovat v naší spolupráci, u takhle hlubokého a křehkého "materiálu", je nutná důvěra v průvodkyni, terapeutku, aby se pro uzdravování udělal prostor., že na se cítila v bezpečí.

Pokud cítíš, že Tě něco vede do společné konzultace, cítíš chuť spolupracovat, s důvěrou se na mě můžeš obrátit, drahá ženo, a zjistíme, zda můžeme nastoupit na společnou cestu uzdravování Tvého ženství.