Program Vnitřní restart - spirituální zen-koučink

Program Vnitřní restart je unikátní metoda osobního rozvoje, která velmi efektivně mění podvědomá nastavení, která brání plnému prožívání a žití plného potenciálu. Pomáhá na cestě k vědomějšímu prožívání našeho života ve všech jeho souvislostech.

Cena
od 3 000 Kč
Zvolte variantu
10 sezení 1 platba
Po úvodní konzultaci
35 000 Kč / ks
10 sezení 3 splátky splátka 3x 10000
Po úvodní konzultaci
10 000 Kč / ks
10 sezení jednotlivé platby splátka 10x 3000
Po úvodní konzultaci
3 000 Kč / ks
  • dlouhodobý, transformační program
  • nehodí se jako úvodní a jednorázové setkání
  • pracuje se více komplexně, do hloubky

Tento program nabízím svým klientům, se kterými už jsme na společné cestě a oba víme, jak nám spolupráce vyhovuje. Nelze se tedy do něj přihlásit, pokud se ještě neznáme a nespolupracovali jsme spolu. Další možností je absolvovat úvodní konzultaci, kde si můžeme ověřit, jak nám to spolu "ladí". Jedná se o silně transformační proces. 

Během práce používám jedinečnou kombinaci práce koučinkové, metody EFT a EFT Matrix, postupů Theta healing a systemicko-konstelačních prvků. Zjednodušeně se jedná o kombinaci přístupů práce s tělem a práce motivační. 

Celá metoda vznikla během mého studia a více než 17leté osobní zkušenosti s práce s klienty, kdy jsem na základě svých prožívání a zpětných vazeb vytvořila tuto originální „recepturu“, díky které jsem zaznamenala u sebe i svých klientů největší úspěch a efekt.

Neordinuji slepě univerzální řešení, má úloha je být průvodcem při procesu znovuobjevení ztracené důvěry v sebe, svého pravého já a „nastartovat“ tak s klientem novou vědomější etapu jeho života.

 

Celý základní modul zahrnuje 10 individuálních konzultací v délce cca 90 min., ve kterých pracujeme dle předem stanoveného rámce, jenž si stanovíme na první schůzce. Zároveň si klient zpracovává v období mezi jednotlivými setkáními zadání na domácí vypracování. V rámci trvání celého modulu je k dispozici e-mailová podpora. 

Zde se řídím heslem „Zeptej se klienta, zda je ochoten vzdát se všech symptomů, názorů, přesvědčení a domněnek o svém stavu. Pokud ano, vydej se s ním na cestu objevování zázraku jeho života“. Tedy ne s každým klientem je tato cesta možná, ale s každým, kdo se opravdu rozhodne vyrazit, se cesta stane zázrakem.


Fotografie od uživatele Dom J ze služby Pexels