Služby pro Vás

O zakladatelce

Kdo jsem?

Jmenuji se Kateřina Hrabec a na poli osobního rozvoje se pohybuji více než 17 let. Pomáhám svým klientům na cestě od bez-moci, ne-moci a ne-sebevědomí k celistvosti, k využití plného potenciálu zdraví a sebeuvědomění, k moci žít naplněný, zdravý a plnohodnotný život.
Ve svém práci se nejvíce zaměřuji na práci s tělem skrze biodynamickou praxi a spontánní pohyb-tanec. Celoživotní studium mého zamilovaného tance a know-how jeho léčebných účinků na tělo i duši jsem se rozhodla předávat v rámci mého projektu SELFDance - SebeTanec.
Uzdravovat tělo pomáhám klientům skrze biodynamickou práci S.E.L.F. terapie.
Projekt Keya.cz jsem zasvětila ženám, které se rozhodly osvobodit z následků traumatu pohlavního zneužívání a sexuálního násilí. Provázím je na cestě k uzdravování jejich ženství a tvoření naplněného života.
V rámci individuálních konzultací nabízím svým klientům nahlédnout na svůj život a na otázky a problémy, se kterými přicházejí, prostřednictvím koučinkové, konstelační a terapeutické práce.

Více si můžete přečíst zde...
Kdo jsem?

Z našeho blogu...

Co je Selfbalancing?
Co je Selfbalancing?

Selfbalancing© vycházející z principů kraniosakrální biodynamické terapie je novou formou biodynamického ošetření

Centrum lečení a regenerace se mění na SELF Studio
Centrum lečení a regenerace se mění na SELF Studio

Původní Centrum léčení a regenerace v Lysé nad Labem krapet změnilo směr, svou vizi a díky tomu převléklo kabát do nového slušivého SELF Studia.

Tělesnost
Tělesnost

Chvilka vědomé pozornosti našemu tělu dokáže doslova zázraky. Navíc nás nestojí nic víc, než jen tu chvilku pro sebe a chuť se opečovat.

Jak se znovu spřátelit se svým tělem?
Jak se znovu spřátelit se svým tělem?

Jednou jsme se do našeho těla narodili a je nám naším nejbližším, bez něj by to zkrátka nešlo. Jsou ale situace, kdy zůstat vědomím "v těle", je zcela nemožné.

O toku životní energie a jak ji trauma "žere"
O toku životní energie a jak ji trauma "žere"

Když nám chybí energie, život je pak pěkná dřina. A když máme k tomu všemu co dočinění s traumatem, máme o prvotřídního žrouta energie postaráno.

Koeficient LÁSKA ❤
Koeficient LÁSKA ❤

Ne nadarmo se o lásce mluví jako o nejmocnější SÍLE... co ji trochu využít pro dobrou věc ;-)

SELF Studio

Kateřina Hrabec - SELF Studio - Váš bezpečný prostor pro uzdravování těla a mysli