Poznej SELFBALANCING® - otevřený seminář

Poznejte svůj vnitřní vesmír - vlastní tělo a seznamte se s jedinečným přístupem v práci s tělem pro sebe a třeba i vaše budoucí klienty 

Kdy? - 11. - 12. 5. 2024

Kde? - SELF Studio, Vlašská 211/44, Praha 1 - Hradčany


Cena
3 500 Kč
Dostupnost:
Volno
ks
  • Hledáte způsob, jak se znovu spojit se svým tělem, jak naslouchat jeho moudrému vedení?
  • Máte zájem vyzkoušet si na vlastní kůži metodu, kterou učím své studenty v ročním výcviku? 
  • Rádi byste lépe porozuměli svému tělu? 
  • Nebo uvažujete o tom stát se bodyterapeuty?


Během víkendového semináře můžete zažít základ práce, kterou se učí studenti základního výcviku metody Selfbalancing, vyzkoušet si, jak Selfbalancing funguje, co od něj můžete čekat a s čím vám může pomoci? A všechno to přímo na vlastní kůži...


Objevíte nový vesmír, kterému říkáte vlastní tělo, naučíte se mnohé o tom, jak funguje a co by potřebovalo a co naopak ne.
Během víkendu poznáte základy biodynamické práce s prvky kraniosakrální biodynamické terapie, základy praxe tekutinového těla nebo se budeme ladit na tělo prostřednictvím intuitivní anatomie a medicíny. Co si vzít s sebou?

Potřebovat budete pouze pohodlné oblečení na praxi na zemi na karimatkách a ve dvojicích na masážních stolech, psací potřeby a chuť učit se novému, nechat se překvapit. :-)

Náš časový plán

Setkáme se v sobotu 11.5. v 10h do 18h (19h) budeme pracovat, v neděli zas 10-13 a 14.30-16.00. Podrobnosti a organizační informace dostanete včas před začátkem semináře na email.

Možná je to jen jeden prožitý víkend s vaším tělem, možná je to začátek krásné nové cesty k hlubinám sebe sama a k nalézání toho, co vše znamená zdraví a vitalita. Nechte se překvapit.


V jednom víkendu si vyzkoušíte vše, co je úplným základem praxe metody Selfbalaningu a v případě, že vás zažité osloví, můžete dál pokračovat v ročním studiu základního výcvikového kurzu této mojí metody. Buď s plánem naučit se roli bodyterapeutů nebo pro svůj vlastní proces sebepoznávání. 


Jste srdečně vítáni a těším se na společnou víkendovou plavbu. Vaše Kateřina a tým asistentů