Dárkový poukaz na zkušební koučinkové sezení

Tuto službu můžete využít jako dárek, pokud cítíte, že by mohla pomoci utřídit v mysli postoje a místo nefunkčních vzorců do mysli vpustit ta přesvědčení, která tvoří variantu života v prosperitě, zdraví a radosti.

Cena
2 500 Kč
Dostupnost:
Volno
konzultace

Spirituální koučinkové sezení na zkoušku


Můj způsob koučinkového vedení nazývám spirituálním koučinkem na normálně ho nabízím pouze v dlouhodobé spolupráci. Je to tedy jedinečná příležitost vyzkoušet si sám nebo dopřát někomu jinému vyzkoušet si práci s přesvědčeními vzorci mysli, která neslouží ale spíše souží.

V tomto koučinku používám s klienty mmj. prvky pohybové a taneční terapie, konstelační práce, arteterapeutické přístupy či vizualizační techniky, abychom dali starým a nefunkčním myšlenkovým konceptům vale a obdarovaný mohl na své dosavadní konání nahlédnout z jiného úhlu pohledu nebo z nadhledu. 

Běžným dalším krokem je pokračování v nastoupené cestě a stanovení si cílů, které budeme mít v patrnosti po celou dobu spolupráce nebo možnost vybrat si jiný směr spolupráce. Samozřejmě je možné dál ve spolupráci nepokračovat, stejně ale už po prvním setkání se dotkneme míst, která potřebují nový vítr a obdarovaný může do života vnést aspoň trochu svěžího vánku.

Konzultace je v délce 90 min a probíhá v rámci osobního setkání. Možností je poskytnout tuto službu i online. Součástí poukazu bude i postup pro objednání služby pro obdarovaného. ✨

Postup uplatnění poukazu:

  1. vyberte si, poukaz na službu, kterou chcete darovat
  2. projděte celým objednacím procesem, do poznámky uveďte, zda chcete nadepsat i jméno obdarovaného přímo na poukaz a poté potvrďte objednávku
  3. potvrzená objednávka Vám přijde na e-mail
  4. zaplaťte za vybraný poukaz
  5. nejpozději do 48 hodin máte dárkový poukaz ve své e-mailové schránce připravený k darování elektronicky (musí být vyplněno jméno) nebo po vytištění k rukám osoby obdarované.

Přeji krásné a nezapomenutelné zážitky během Vánoc i v celém novém roce. S úctou a díky, Kateřina

Foto by Toa Heftiba on Unsplash