Dárkový poukaz na bodyterapeutické ošetření

Můžete si vyzkoušet sami či darovat bodyterapeutické ošetření metodou Selfbalancing, jehož jsem autorkou.

Cena
4 000 Kč
Dostupnost:
Volno
ošetření

Bodyterapie - ošetření metodou Selfbalancing - biodynamické práce s tělem


Tento dárkový poukaz můžete vybrat, pokud byste rádi sobě či někomu blízkému věnovali dar v podobě bodyterapeutického ošetření. Jedná se o sezení, kde budeme pracovat s tělem pomocí mnou vyvinuté metody biodynamické práce s tělem nazvané Selfbalancing. 

Že je to moc složité? Ano, rozumím. Prostě a jasně jde o péči o tělo, kde jemným dotykem nasloucháme rytmům v těle, necháme tělo regenerovat a dopřát mu možnost znovunastolení vnitřní rovnováhy. 

Necháme tělo se sebeuzdravovat, což je jeho přirozená dovednost. Jen na ni nemá dost času v běžném často hektickém způsobu života. Jde o velmi jemnou práci se strukturami v těle, které potřebují posílit, ať už se jedná o klouby, ruce, nohy, orgány nebo celé orgánové soustavy.

Ošetření probíhá na masérskému lůžku, v oblečení, velmi jemným vědomým dotykem na různých částech těla, díky kterému se mohou přirozené síly regenerace těla znovu nastartovat a postupně přinášet obdarovanému větší kontakt s tělem, zmírnění bolestí, větší vitalitu i radost ze života. 

Změny mohou být subtilní i výrazné, záleží na zatížení organismu, vždy ale přináší tato práce s tělem zlepšení kvality života. 

Ošetření je v délce 120-150 min a probíhá v rámci osobního setkání. Součástí poukazu bude i postup pro objednání služby pro obdarovaného. ✨

Postup uplatnění poukazu:

  1. vyberte si, poukaz na službu, kterou chcete darovat
  2. projděte celým objednacím procesem, do poznámky uveďte, zda chcete nadepsat i jméno obdarovaného přímo na poukaz a poté potvrďte objednávku
  3. potvrzená objednávka Vám přijde na e-mail
  4. zaplaťte za vybraný poukaz
  5. nejpozději do 48 hodin máte dárkový poukaz ve své e-mailové schránce připravený k darování elektronicky (musí být vyplněno jméno) nebo po vytištění k rukám osoby obdarované.

Přeji krásné a nezapomenutelné zážitky během Vánoc i v celém novém roce. S úctou a díky, Kateřina