Poznej SELFBALANCING® - otevřený seminář

Poznejte svůj vnitřní vesmír - vlastní tělo a seznamte se s jedinečným přístupem v práci s tělem pro sebe a třeba i vaše budoucí klienty 

Kdy? - 27. - 29. 5. 2022

Kde? - SELF Studio, Karlovo náměstí 28 (6. patro), Praha 2 - Nové Město


Cena
3 800 Kč
Dostupnost:
Volno
ks
  • Máte zájem vyzkoušet si na vlastní kůži metodu, kterou učím své studenty v ročním výcviku? 
  • Rádi byste lépe porozuměli svému tělu? 
  • Nebo uvažujete o tom stát se bodyterapeuty?


Během víkendového semináře můžete zažít základ práce, který pak v ročním výcviku biodynamické práce metodou Selfbalancing budete prohlubovat...
Objevíte nový vesmír, kterému říkáte vlastní tělo, naučíte se mnohé o tom, jak funguje a co by potřebovalo a co naopak ne.


Tento otevřený seminář je zároveň úvodním seminářem do celého ročního výcviku a pokud se rozhodnete pokračovat, budete vítáni s otevřenou náručí poznávat více své tělo a díky tomu pomáhat ostatním v jejich vlastní cestě za objevováním a uzdravováním jejich vlastního těla.Během víkendu poznáte základy biodynamické práce s prvky kraniosakrální biodynamické terapie, základy praxe tekutinového těla nebo se budeme ladit na tělo prostřednictvím intuitivní anatomie a medicíny. 

Potřebovat budete pouze pohodlné oblečení na praxi na zemi na karimatkách a ve dvojicích na masážních stolech, psací potřeby a chuť učit se novému, nechat se překvapit. :-)

Setkáme se v pátek 27.5. v 10h do 18h (19h) budeme pracovat, pak v sobotu 10-13 a 15-18h, v neděli zas 10-13 a 14.30-16.30. Podrobnosti a organizační informace dostanete včas před začátkem semináře na email.

Páteční dopoledne zasvětíme teorii a seznámím vás s metodou samotnou a s jejími kořeny, poznáte 3 pilíře této biodynamické práce s tělem. Páteční odpoledne a sobotní dopoledne bude věnované sebepoznávání - budeme se nořit a poznávat své vlastní tělo a učit se s ním hovořit prostřednictvím jazyka tekutinového těla s prvky přístupu Continuum Movement. A sobotní odpoledne a celá neděle budou věnovány vlastní praxi na masážních stolech, kde se budeme učit základům biodynamické praxe metody Selfbalancing. Tam si vyzkoušite práci s tělem ostatních studentů, budete se učit dovednosti vědomého dotyku a vnímání energetického jazyka těla vašich spolustudentů - "klientů".

V jednom víkendu si vyzkoušíte vše, co je úplným základem praxe metody Selfbalaningu a v případě, že vás zažité osloví, můžete dál pokračovat v ročním studiu základního výcvikového kurzu této mojí metody. Buď s plánem naučit se roli bodyterapeutů nebo pro svůj vlastní proces sebepoznávání. 


Jste srdečně vítáni a těším se na společnou víkendovou plavbu. Vaše Kateřina a tým asistentů